Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sestava: Kruba - Kresa, Pohořilský, Kolman, Malý - Kostelecký, Venhoda, Svoboda, Novotný D., Sedláček - Palát.

Střídali: Němec, Uhlíř, Novotný T.

 

Podruhé během tří dnů nás přijel prověřit jeden ze znojemských dorosteneckých týmů. První poločas měl vyrovnaný průběh, poprvé udeřili hosté z jihu Moravy,  když po několika hrubkách domácích zadáků včetně brankáře skončil míč v brance -0:1.  O několik minut později se trefil dnes dobře hrající Novotný - 1:1. Poločas se dohrál ve vyrovnaném duchu, s mírnými náznaky šancí na obou stranách, žádná však gólem neskončila.

 

Ze začátku druhého poločasu mělo mírnou převahu ligové Znojmo, ale gól se jim z několika šancí  vsítit nepodařilo. Zaúřadovali jsme my. Na 2:1 zvýšil svým úprkem za obranu hostů Palát, který obstřelil bezmocného golmana znojemských. Asi v sedmdesáté minutě na 3:1 přidal opět Novotný. Deset minut před koncem udeřili znojemští, když ve vápně zbytečně fauloval Kresa a po právu byl nařízen pokutový kop - ten hosté s přehledem proměnili-3:2. Ke konci zápasu přidal na slušných 4:2 poslední dobou rozstřílený Palát.

"Myslím, že z naší strany to byl dneska odježděnej zápas, do všeho jsme šli tvrdě, což soupeř moc neunesl a zcela zaslouženě jsme vyhráli" řekl po zápase autor dvou třebíčských gólů Aleš Palát.