Jdi na obsah Jdi na menu
 


Takže dnes sem přidal vizitky hráčů najdete je v sekci vizitky pak stačí kliknou na jméno daného hráče a hned vám tam naskočí detail jeho vizitky. Všichni co mi nedali osobní údaje tak doufám že si pospíší nebudu to upravovat 1000x. Ještě je tu jeden návrh aby to vypadalo co nejlíp tak bysme jeden den půjčili nějaký pěkný dresy ze Slavie a vyfotili bysme se já vezmu foťák a vyfotíme celou postavu jednotlivce ne jenom obličej co vy na to??? Tak doufám že se vám naše stránky budou líbit a bude na ně nejen chodit ale budete ovlivňovat i jejich chod (např. psát do diskuze, přidávat komentáře k článkům atd.) kritizovat umí každej tak doufám že oceníte aspoň naši snahu nic není dokonalé ani tyhle stránky nebudou tak se k nim vyjadřujte co nejčastěji a aspoň je spolu můžem přivést k té dokonalosti jo???

Příjemné počtení a podívání přejí vaši Admini :

Marek Jašek a Pavel Němec

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

aha

(Alcek, 19. 7. 2008 13:27)

Jo, jašo, sou fakt upe skvělýýýýýýýýýý_! :D

Re:ladikk

(Mara J., 18. 7. 2008 16:22)

Není to jednoduší vyjde to nastejno ladis foťák beru já a mám tam nejmenší rozlišení který je akorát do toho okýnka už sem to zkoušel takže lepší je asi bejt vyfocenej celej co ty na to a pár fotek mě nezabije.

Re:Kolmi

(Mara J., 18. 7. 2008 16:20)

Souhlasím s Kolmim stačí dojít o 15 minut ještě dřív než obvykle a můžeme to spáchat záleží vše akorát na domluvě...Tak jak sem psal doufám že se vám budou stránky líbit a budete i jejich strůjci.

n1 :]

(ladikk, 18. 7. 2008 16:19)

Stranky dobre, az na tu hlavicku teda :) u tech fotek je myslim jedno jestli budeme vyfoceni celi nebo jen hlava. Ta hlava by mozna byla lepsi a jednodussi na realizaci.

názor:-D

(kolmis, 18. 7. 2008 16:17)

vizitka dobrá práce pánové:-D jo a s tím focením souhlas, taky nefotil jenom ksicht, ale nevím estli se na focení slezem všichni, chtělo by to třeba domluvit před tréninkem nebo po tréninku...